My Cart

Close

,,,

Asmeninė patirtis sako, jog mėgautis veikla, kuria užsiėmi kiekvieną dieną, tai – ne tik laimė, bet ir visapusiška motyvacija eiti į priekį ir tobulėti. Didelis noras daryti tai, apie ką svajoji, mažina baimės jausmą, skatina rizikuoti, ir būti pasiruošusiam eiti tą vadinamą papildomą žingsnį/ekstrą mylią. Ir visgi, turbūt vienas netikėčiausių ir gražiausių momentų, jog netgi atiduodant savęs daugiau negu įprastai, asmeninis pasitenkinimas tokiu atveju yra keletą kartų didesnis. 

Kaip manai, kaip svarbu yra mėgautis kiekviena diena tam, kad iš tiesų būtum laimingas? 

POPPRI – tai unikali įmonė, kurios filosofija pagrįsta vertės kūrimu klientui. Esame inovatyvūs, galbūt netradiciniai, su didele motyvacija augti ir judėti į priekį, didžiuojamės tuo, ką sukūrėme savo rankomis. Mes - mados aukcionų meistrai, šiuo metu užimame 23 vietą viso pasaulio „Top eBay“ pardavėjų sąraše. Su mumis savo pasitikėjimu pasidalino daugiau nei 400k eBay pirkėjų visame pasaulyje, kurie mūsų klientų aptarnavimą įvertino 100%.

Ir nors profesinis augimas ir savęs atradimas tai dažnu atveju svyruojanti kreivė, bet per laiką patikrinome, jog noras, iniciatyva, savęs ieškojimas, atsidavimas ir įsitraukimas – tai mūsų vertybės. Jei norėtum sužinoti apie mūsų siūlomas galimybes plačiau, ir rasti tą, kuri atitiktų Tavo motyvaciją bei kompetencijas, rašyk mums į karjera@poppri.com