Kaip dalyvauti POPPRI mados aukcionuose,
neturint PAYPAL sąskaitos

 

 
 

1. Prisijunkite arba prisiregistruokite eBay

 
 

Prisijungimo/registravimosi formai atsidarius, jei nesate prisiregistravę, pasirinkite "Register" skiltį ir užpildykite formą.

 
Screen Shot 2017-10-04 at 17.18.44.png

 

2.Eikite į POPPRI Fashion Auctions  parduotuvę eBay'juje. Tai galite padaryti tiesiog spausdami Jus dominančią kategoriją ar prekės ženklą, esantį žemiau.

 

 

3. Paieškos rezultatų patikslinimui naudokite filtravimo įrankius, esančius kairėje eBay tinklapio pusėje, arba tekstinės paieškos laukelį esantį viršuje.

 
Screen Shot 2017-10-03 at 10.04.53.png

 

4. Radę norimą prekę siūlykite sumą, už kurią tikitės ją įsigyti. Tai padarysite įvesdami sumą į įvesties laukelį ir paspaudę "Submit bid" mygtuką. Paspaudus "Submit bid" mygtuką atsidarys iššokantis langas, kuriame reikės patvirtinti, kad tikrai norite siūlyti tą sumą, kurią nurodėte.

Jei registravimosi į eBay metu nenurodėte savo adreso, gali atsidaryti iššokantis langas, kuriame reikės nurodyti savo adresą ir kontaktinius duomenis. Esant nesklandumams, sekite instrukcijas arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Daugiau informacijos (Anglų k.) apie sėkmingą dalyvavimą internetiniuose aukcionuose strategijas ir praktikas rasite ČIA

 

 

5. Laimėjote aukcioną. Kas toliau? Norėdami užbaigti pirkimą eikite į savo pirkinių krepšelį. Tai galite padaryti spausdami tinklapio viršuje esančią pirkinių krepšelio ikonėlę. Atsidariusiame lange matysite aukcione laimėtas prekes. Operacijos užbaigimui spauskite "Proceed to checkout" mygtuką.

 
3.png

 

6. Atsidariusioje apmokėjimo srityje, jei neturite PAYPAL sąskaitos, pasirinkite "Credit or debit card" parinktį. Suveskite reikiamus duomenis ir išsaugokite juos spausdami mygtuką "Done". Jei duomenys suvesti teisingai, mygtukas "Confirm and pay" taps aktyvus (pakeis spalvą į mėlyną). Jį paspaudę užbaigsite pirkimą. 

 
4.png

 

7. Jei apmokėjimas yra priimtas, apie tai Jūs būsite informuotas patvirtinimo žinute (Thanks. Your order was placed.) naujai atsidariusiame lange. Jei apmokėjimas nėra priimtas, gausite žinutę apie priežastis ir instrukcijas ką daryti toliau, kad pirkimo procesas būtų sėkmingai užbaigtas.

 
Screen Shot 2017-10-03 at 12.16.18.png
 

Viskas! Jei susidūrėte su nesklandumais apmokėjimo procese ar atsirado naujų su tuo susijusių klausimų, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių per eBay žinutes (Contact seller) arba el. paštu (suport@poppri.com).